חברת א.נ.מ בנייה נוסדה בשנת 1996 ועוסקת בבניה פרטית ועבודות גמר למגזר הפרטי והעסקי. משה לוי, מייסד החברה והבעלים, הוא קבלן רשום ברשם הקבלנים, והחברה עומדת בתנאי הפיקוח של משרד הבינוי והשיכון. החברה פועלת באזור גוש דן, אזור השרון ואיזור ירושלים.

עבודות הבניה של החברה מתבצעות מתוך הבנת סביבת העבודה, ומתוך מודעות להשלכות אשר כרוכות בפרויקטים מסוג זה, כגון ; הימנעות מהפרעה לשכנים בבניין או בבית הסמוך, הצורך של הדיירים להמשיך באורח חיים של שגרה לצד שינוי מהותי בעת הבניה, עבודות הגמר או תוספות הבניה, וכן במסירת המבנה בהתאם לציפיות שהיו לדיירים בתחילת הפרויקט.

העבודה עם צוותי עבודה מקצועיים ואיכותיים לאורך שנים מאפשרת לחברת א.נ.מ בנייה לבצע פרויקטים באיכויות בנייה וגמר מדויקות בהתאם לדרישות של תוכניות האדריכלים, המהנדסים וכתבי הכמויות. ניהול הפרויקטים מתבצע באופן מלא ובקשר רציף של הצוותים עם הקבלן הראשי, משה לוי.

הערכים המובילים אותנו

רמת שירות וזמינות גבוהה לאורך כל תהליכי השיפוץ והבניה
עמידה בלוחות זמנים
אחריות מקצועית ממושכת לעבודת השיפוץ או הבנייה
ניהול אישי של פרויקטים מתחילתו ועד מסירת המפתח ע"י משה לוי

אודות משה לוי

מייסד החברה ומנהלה בפועל, משה לוי, ממשיך את דרכו של אביו בענף הבנייה. משה נכנס לענף בגיל צעיר מאוד, ועבד במשך שנים לצד אביו מימון לוי ז"ל.

במהלך 25 שנות הוותק שלו בענף נחשף משה למקצועות השונים בתחום, וצבר ניסיון בפרויקטים של בנייה ועבודות גמר במגזר הפרטי והעסקי ובשיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים, מעצבי פנים ומפקחי בניה.

משה לוי הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים.

משה הינו איש משפחה מסור ושלושת ושמות ילדיו אדיר, נבו ומתן, מרכיבות את שמה של החברה – א.נ.מ בנייה, המשקפים  את הלך הרוח המשפחתי והערכים המשפחתיים שמתווה משה בניהול החברה ובאופי הקשר שלו עם לקוחותיו ועם עובדיו.

משה והצוות הוותיק והאיכותי מיישמים במהלך ביצוע העבודות ובקשר על הלקוחות והאדריכלים והמעצבים חשיבה יצירתית למציאת פתרונות בנייה ושיפוץ מורכבים, כשהוא קשוב מצד אחד לאנשי המקצוע מתחום התכנון ומצד שני ללקוחותיו.